mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının allıkışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme hazır para sistemi ile Ödeme hareket etmek isteyen zevat, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışveriş ustalıklemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun üstı dizi iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu ustalıklemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği berrak mevcut saygınlık kartları mutavassıtlığı sayesinde olabilir.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Artış Soruşturma
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin nişangâh kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının allıkışveriş allıkışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının saygınlık ve vezneci kartı yöntemi ile allıkışveriş yapmayı tercih ederken saygınlık kartı ve vezneci kartı sıfır zevat ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek allıkışveriş yamayı tercih eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mebdeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın şahsiyet ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini işletmek icap. Kısaca kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi mevki meydan e- tecim firma yerleri ulaştığı nişangâh kesime bir yeni küme elan eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin beylarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine mevki vererek, nişangâh kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda elan çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir