MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat karşılayıcı aplikasyon jurnal yüzlerce saat dinlenerek mevki benizünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde dar dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavil ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilindiği ciğerin aplikasyon ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya eğlenmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavil ettiren aplikasyon cidden görülmeye şayan. İnternet sitesi silme hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde görev verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi daimî geliştirilmekte ve kullanıma elan onat bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde oyun edilmeye çalışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu aplikasyon marketlerden baktığınız zaman uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında cidden filinta bir iş çızevcep insanlara en eksiksiz şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir